Zobrazit uživatelský profil

Home » Zobrazit uživatelský profil
Ringhofferova 115/1, Praha
Kontaktní osoba / osoby Contact persons
Jaroslav Řešátko
Logo
Email
telink@telink.eu
Website
http://www.telink.eu
Zaměření
Společnost TELINK je zaměřena na dodávku komplexních služeb a řešení s vysokou přidanou hodnotou pro potřeby bezpečnostních složek a složek integrovaného záchranného systému v oblastech vývoje, stavby, provozu, logistického a legislativního zajištění bezpilotních létajících prostředků s rotujícími (drony, koptéry) a pevnými (letouny s vlastním pohonem) nosnými plochami, včetně dodávek speciální techniky (kamerové a senzorové hlavy, přepravní kontejnery) určené k výbavě těchto bezpilotních prostředků.

Součástí poskytovaných služeb je letecká škola TELINK Flight School, která zajišťuje zaškolení, certifikaci a průběžné vzdělávání obslužného technického a leteckého personálu včetně zajištění všech potřebných zkoušek a povolení pro provozování leteckých prací spojených s provozováním profesionálních služeb v oblasti bezpečnosti a leteckého snímkování.

V rámci specializovaných balíčku služeb nabízíme komerčně dostupné bezpilotní a související technologie, které jsou pro potřeby zákazníka kompletovány, vybaveny a zodolněny na klíč dle specifických požadavků na jejich využití a jsou dodávány včetně pozemního zabezpečení jak formou služby, tak formou konečného nákupu.

V rámci doplňkových aktivit se společně s našimi zákazníky podílíme na tvorbě legislativního rámce pro vývoj, výrobu a provozování bezpilotních prostředků v leteckém prostoru ČR.

V rámci spolupráce s vysokými školami a výzkumnými pracovišti se aktivně podílíme na výzkumu a vývoji v oblasti bezpilotních prostředků a souvisejících technologií zejména v oblasti ověřovacích a typových zkoušek.

Telefon / Phone
602 395 889
Ulice / Street
Ringhofferova 115/1
Město / City
Praha
PSC / ZIP
155 21
25110730
DIČ / VAT
CZ25110730
Kategorie
Letecká technika a její zařízení