Zobrazit uživatelský profil

Home » Zobrazit uživatelský profil
Hlavní 986, Smržovka
Kontaktní osoba / osoby Contact persons
Ing. Jaroslav Jakoubě
jednatel
Ing. Miloš Šikola
jednatel
Logo
Email
j.jakoube@teneo.cz
Website
http://www.teneo.cz
Zaměření
TENEO 3000 s.r.o. je nezávislá česká firma střední velikosti zabývajcící se velkosériovou výrobou konektorů a jejich součástí.

Vyrábíme a vyvíjíme produkty vlastních řad - elektrické konektory, které se vyznačují velmi vysokou mechanickou odolností a spolehlivostí nutnou například v armádních dodávkách. Jednotlivé typy a jejich podrobné charakteristiky můžete nalézt v elektronickém katalogu na těchto stránkách.

Kromě toho současně dodáváme i jednotlivé komponenty našim zákazníkům, podle jejich technických požadavků. Většina z nich také působí v elektrotechnickém průmyslu. Jsme schopni pokrýt velmi široké požadavky na soustružené díly, od malých sérií složitých obrobků po milionové série produkovaných na automatech.

Naše zaměření jsme také v nedávné době rozšířili o dodávky kompletních kabelovcých svazků, kde našim odběratelům nabízíme další přidanou hodnotu.

TENEO 3000 s.r.o. je globální firmou s působností v Evropě, Americe i Asii. Naším programem je především výrobní, ale i obchodní činnost. Jsme silně exportní firmou s využitím potenciálu dovedností a invence českého týmu.
Telefon / Phone
+420 483 394 985
Fax
+420 483 394 145
Ulice / Street
Hlavní 986
Město / City
Smržovka
PSC / ZIP
46841
26444496
DIČ / VAT
CZ26444496
Kategorie
Letecká technika a její zařízení, Systémy velení a jeho vybavení, Obrněná a jiná vozidla a vybavení, Vybavení bezpečnostních služeb, Obchodní a ostatní