Zobrazit uživatelský profil

Home » Zobrazit uživatelský profil
Na poříčí 1047/26, Praha 1
Logo
Email
contact@esigma-systems.com
Website
http://www.esigma-technology.com/
Zaměření
e.sigma, s.r.o. je členem skupiny společností e.sigma Systems se sídlem v České republice a v Německu. Skupina společností je evropským nástupcem americké obranné společnosti. Skupina firem společnosti e.sigma Systems poskytuje simulační systémy High End a Trainig Systems německým ozbrojeným silám a dalším zákazníkům v zemích NATO, na Středním východě, v Africe a v Asii.
Produkty e.sigma dnes zahrnují přední světové simulační systémy padáku, pozemní výcvikové systémy, střediska taktického leteckého velení a řídící výcvikové středisko, výcvikové systémy pro špičkové tréninky a systémy simulace výzkumu a vývoje hardwaru v obraze pro optronické aplikace.

e.sigma, s.r.o. is a member of the e.sigma Systems group of companies with facilities in Czech Republic and Germany. The company group is the European successor of a US defense company. The e.sigma Systems group of companies are providing High End simulation and Trainig Systems to the German Armed Forces, and to other International customers in NATO countries, the Middle East, Africa and Asia.
e.sigma products today include world leading parachute simulation systems, ground combat training systems, Tactical Air Command and Control Training Centers, high end gunnery training systems and hardware-in-the-loop R&D simulation systems for multi-spectral optronics applications.
Ulice / Street
Na poříčí 1047/26
Město / City
Praha 1
PSC / ZIP
110 00
26267420
Kategorie
Komunikační a radiolokační systémy