Zobrazit uživatelský profil

Home » Zobrazit uživatelský profil
Štětkova 1638/18, Praha 4
Kontaktní osoba / osoby Contact persons

Ing. Tomáš Přibyl

generální ředitel / Managing Director


Logo
Email
info@corpus.cz
Website
http://www.corpus.cz
Zaměření
- specializované informační systémy (GIS, procesní systémy, registry, evidence majetku)
- řešení Datové Intelligence (Data Mining, Analýza a porozumění textu, Business Intelligence a BigData řešení)
- bezpečnost ICT (založená na principech Security Intelligence)

Úspěšně působí na trhu informačních a komunikačních technologií již od roku 1992. Corpus Solutions je primárně ICT společností s ryze českým kapitálem. Z původně malé rodinné počítačové firmy jsme se téměř za 20 let působení na trhu posunuli na pozici předního dodavatele komplexních ICT projektů, s ročním obratem přesahujícím 200 mio CZK a více než stovkou zaměstnanců geograficky rozmístěných ve 4 lokalitách v rámci ČR.

Základem našeho úspěšného růstu je strategie postavená na maximálním pochopení zákaznických potřeb, vysoké odbornosti realizačního týmu a nabídce řešení, která znamenají dlouhodobý business přínos pro naše zákazníky. Námi nabízená řešení mají inovativní prvky a opírají se o nejnovější technologické trendy v dané ICT oblasti.

You know more thanks to us!
Our customer relationship is based on maximum understanding of their needs and high-level of expertise of the implementing team. We offer a solution that brings our customers a long-term contribution to their business. Our solutions contain innovative features and are based on state-of-art technology trends in the ICT industry. we have been operating on the ICT market since 1992 with great success and we are primarily an ICT company, based strictly on a Czech registred capital.
Ulice / Street
Štětkova 1638/18
Město / City
Praha 4
PSC / ZIP
140 00
25764616
DIČ / VAT
CZ25764616
Kategorie
Komunikační a radiolokační systémy, Obchodní a ostatní