Zobrazit uživatelský profil

Home » Zobrazit uživatelský profil
Pomněnková 1256/61, Praha 10
Kontaktní osoba / osoby Contact persons
arm. gen. v.v. Ing. Josef Bečvář,
President
Logo
Email
info@glomex-ms.com
Website
http://www.glomex-ms.com
Zaměření
GLOMEX Military Supplies zajišťuje především dodávky a údržbu vybavení pro speciální jednotky, letectvo a policii. Mezi hlavní produkty patří noční vidění, systémy pro identifikaci v boji, průzkumné letecké bezpilotní prostředky, ochranné vybavení pro piloty, padákové systémy a speciální letecké vybavení. Již od roku 1998 spolupracují naši obchodní, techničtí, opravárenští a výcvikoví specialisté se zahraničními výrobci a vývojáři, aby zajistili dodávky nejmodernějšího vybavení a technologií. GLOMEX Military Supplies dlouhodobě spolupracuje se svými partnery na nepřetržité podpoře při údržbě používaného vybavení. Disponuje vlastními technickými, opravárenskými a skladovacími prostory, vybavenými pro práci s jemnou elektronikou včetně systémů nočního vidění a specializovaného leteckého vybavení.

GLOMEX Military Supplies is one of the leading suppliers of products and services to the Police and Armed Forces of Central and Eastern Europe. Our main areas of activity are providing Special Forces, Air Forces & Police equipment including night vision, combat identification, reconnaissance unmanned aerial vehicles, pilot personal protection equipment, parachute systems and special aviation equipment. Since 1998, our arketing, engineering, maintenance and training specialists have worked in cooperation with manufacturers and designers around the world to providethe most up to date equipment and technologies. GLOMEX Military Supplies continually works with its partners in the long term support and maitenance of equipment that is currently in use by operating its own technical, maintenance and storage facility equipped to work with precision electronics including night vision devices and special aviation equipment.
Fax
+420 226 013 280
Ulice / Street
Pomněnková 1256/61
Město / City
Praha 10
PSC / ZIP
10600
28426525
DIČ / VAT
CZ28426525
Kategorie
Letecká technika a její zařízení, Obrněná a jiná vozidla a vybavení, Vývoj výcvik a opravárenství, Vybavení bezpečnostních služeb, Obchodní a ostatní