Zobrazit uživatelský profil

Home » Zobrazit uživatelský profil
Londýnská 78, Liberec
Kontaktní osoba / osoby Contact persons
Jan Kupský
Ředitel / Director
Logo
Email
alfavaria@alfavaria.cz
Zaměření
ALFAVARIA Group, s.r.o. je ryze česká společnost zabývající se dodávkami speciálního zařízení a nástrojů pro civilní a vojenské opravárenské služby a pro letecký průmysl. Také se zabýváme výbavou montážních linek, výrobních závodů a autoopraven průmyslovým nářadím a příslušenstvím. Tradice a specializace naší společnosti umožňuje rychlé a kompletní dodávky nástrojů, zařízení a technologií. Od roku 2002 používáme QMS dle ISO 9001 pro kontrolu výrobních procesů v naší společnosti.

Producer and supplier of portable container or box body workshop - custom production for military or industrial use. Deliveries including profssional tools and workshop equipment. Eacg container workshop is manufactured to order and according to customer needs and intended way and place of use.
Supplier of nidustrial brand name tools and workshop equipment into manufacturing plants and repair services; eg. hand, electric and pneumatic tools, precise joint fastening systems, professional workshop furniture, workshop trolleys.
Supplier of specialized tools and accessories for repair and maintenance of military machinery, wheeled and tracked technics.
Supplier of specialized coldworking technology for airplane repairand maintenance.
Supplier of vehicle built-in systems; lightweight aluminium fittings for ommercial and service vehicles.
Fax
+420 485 100 303
Ulice / Street
Londýnská 78
Město / City
Liberec
PSC / ZIP
460 01
25002678
DIČ / VAT
CZ25002678
Kategorie
Letecká technika a její zařízení, Vývoj výcvik a opravárenství